Vaše recenze a ohlasy

Zpětná vazba je pro mě důležitá, u živých lekcí jógy je bezprostřední a můžeme hned řešit, co a jak upravit v nastavení těla nebo mysli, jestli je lekce akorát jemná, uvolňující nebo naopak silová či dynamická, tak jak potřebujete… Při natáčení videí je to trochu složitější a o to víc si vážím, když mi píšete, že vám video vyhovovalo nebo s něčím pomohlo. Každý váš ohlas mi dodává energii do dalšího natáčení a já vám za ně moc děkuji!
Namasté Irma

Ohlasy z YouTube

Markéta L.
Krásný večer přeji  chtěla bych Vám ze  poděkovat za Vaše videa na YouTube. Nechci se nijak dlouze rozepisovat, ale aniž byste to věděla, pomáháte mi obrovským způsobem a ja mám potřebu Vám dat zpětnou vazbu. Byla mi diagnostikována roztroušena skleróza a už v ten den jsem si řekla, ze to je jasná zpráva mého těla, ze musí nastat změny. Postupně jsem se dopracovala do fáze, ve které jsem dnes. Cvičeni s Vámi je každodenní součástí mého života, absolutně jsem si zamilovala restorativní jógu, kterou jsem poznala díky Vám, a od včerejška jsem začala svou osobní výzvu – vždycky jsem chtěla umět provaz, takže Váě tutorial od včerejška je další každodenní součástí mých rituálu a věřím, že jednoho dne mé tělo bude připraveno a splním si sen, který mám již od dětství. Takže, hlavní důvod proč píšu je, projevit vděčnost za Vaši práci, ani nevím, jak jsem se k Vám dostala, ale všechno se děje, jak má a ja Vám děkuji a už se těším na zítra, jak si s Vámi zase dobiju energii ( tolik energie jsem snad neměla ani před diagnózou ) holt Vaše lekce jógy, strava a meditace dělají zázraky. Mějte se krásně Namaste 

Irena C.
chtěla bych Vám poděkovat za krásná cvičení na YouTube. Narazila jsem na YouTube na Vaše cvičení. Zkusila jsem cvičení na protažení ramen, posílení mezilopatkových svalů, protažení krční páteře a dnes ráno jsem zkusila sestavu na raní protažení. Nedoufala jsem, že dokážu všechno zacvičit, ale dokázala. Mám velkou radost…Jsem od malička zvyklá být v pohybu, vyrostla jsem na vesnici, kde pohyb byl úplně přirozenou součástí života (je mi 56 let). …takovéto cvičení, jako je to Vaše, jsem potřebovala. Věřím, že postupně dostanu svaly do rovnováhy. Moc mě baví cvičit s Vámi na YouTube, už jsem říkala kolegyni, jak se těším večer na cvičení. Škoda, že nebydlím v Praze, hned bych k Vám na jógu chodila…Doporučím také Vaše cvičení vnučce, je jí 18, ale bohužel má problémy se zády. Viditelně má špatné držení těla a také hypermobilitu kloubů, každou chvíli si stěžuje na bolest zad…Tyhle cviky jí určitě pomůžou.

Vanda J.
Dobrý deň!  Veľmi, veľmi sa teším, že som Vás objavila. Vynikajúce, príjemné, zrozumiteľné zostavy. Na nete je pár fajn cvičení, ale vy ste top. Prajem veľa zdravia 

Barbara H.
Opět super lekce! Začala jsem Vás sledovat během letošního šíleného jara a cvičim s Vámi online doteď. Během týdne jsem se také díky Vám dostala do (pro mě do té doby naprosto nemyslitelné) pozice aštavakrásany. A když mám příliš energie, pustím si core fusion jógu… Díky za Vaše lekce!

Olga T.
Geniální lekce, moc děkuji. Dokonce mi už dvakrát spustily slzy…

Veronika B.
Náročné, ale velmi příjemné cvičení. Skvěle vysvětlené všechny pozice. Prosím víc takových videí…