Jógové workshopy

Back to basics aneb jógové opáčko nejen pro věčné začátečníky

Možná se považujete za věčné začátečníky nebo s jógou opravdu teprve začínáte či jste dokonce pokročilejší, ale samouci…pro všechny je určen nový workshop “Back to basics”. Ano, skutečně se vrátíme k jógovým základům a u každé pozice, která se na workshopu objeví, si řekneme, na co je potřeba myslet a jak pozici zaujmout, aby byla nejen krásná, ale také stabilní, pohodlná a hlavně zdravá právě pro vás…

Continue reading „Back to basics aneb jógové opáčko nejen pro věčné začátečníky“
Jógové workshopy

Workshop: Lymfa – tajemství zdraví a krásy

Chcete-li před zimou udělat něco pro své zdraví, je na podzim ta správná chvíle. Nastává totiž to nejlepší období pro podporu imunity a očisty organismu. 

Co tedy můžete udělat pro své zdraví? Zaměřte se v podzimním období na detoxikaci organismu a podporu imunity. Vaše tělo i mysl vám pak v zimě poděkuje tím, že budete méně nemocní, nachlazení, oteklí a mrzutí.

19. 10. organizuji workshop, kde se budeme zabývat naším lymfatickým systémem, který je středobodem naší obranyschopnosti. Řekneme si jak celý systém funguje, jak souvisí se slezinou nebo játry i proč nás při jeho nefunkčnosti trápí zdraví, a to nejen časté infekce, ale taky třeba otoky nebo celulitída. 

Všechny potřebné informace najdete na webu Eka Yoga Space.

Jógové workshopy

Workshop: Jak začít meditovat a vydržet?

Cítíte se unavení a ve stresu? Na nic nemáte čas a hlava vám třeští z neustálého pípání telefonu, kam vám chodí emaily a smsky a který vás připomíná, že nestíháte naplánované úkoly? Odkládáte je na zítra a na zítra a … a jste tak neustále pod tlakem?

Nebojte se, cesta z tohoto začarovaného kruhu existuje. Jednak v pečlivé organizaci a dobrém odhadu toho, co můžete skutečně zvládnout, a pak také v tom, že budete odpočívat. A nejde jen o fyzický odpočinek těla, ale o skutečný odpočinek vaší mysli, kterého můžete dosáhnout právě meditací.

14. září 2019 od 9 do 12:15 vedu meditační worskhop pro začátečníky v Eka Yoga Space, Mánesova 1515/63, Praha 2. Srdečně vás na něj zvu… Všechny další informace najdete na webu Eka Yoga Space.