Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na focení (jóga, portréty, rodinka, těhotenské)

V rámci speciálního vánočního balíčku XMAS2021 můžete věnovat dárkový poukaz na focení někomu blízkému nebo sami sobě. Cena zahrnuje 60 minut focení a získáte 20 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení.

Dárkový poukaz na individuální lekci jógy

Dárkový poukaz na individuální lekci

Individuální lekce trvají 75 minut a jsou vedeny s ohledem na Váš celkový aktuální stav těla a mysli. Budeme se věnovat nejen fyzické praxi, ale uplatníme i celostní pohled na Vaše tělo hned z několika rovin, fyzické i energetické, mentální i emoční, protože se všechny spolu úzce prolínají a navzájem se ovlivňují.


S ohledem na Váš životní styl zařadíme klasické jógové i fyzioterapeutické ásany a využijeme i jin jógu nebo relaxační restorativní jógu. Naším cílem bude kompenzovat různé svalové dysbalance vedoucí ke špatnému držení těla a dnes tak časté bolesti zad nebo krční páteře, zmírnit napětí v těle a naučit se uvolňovat.

Zaměříme se na Váš dech, který je nezbytným hybatelem a průvodcem pohybu a má silné detoxifikační účinky na tělo i mysl. Dokáže Vás zbavit stresu, napětí i úzkosti a je klíčem k Vašim emocím a vaší citové vyrovnanosti.