Ceník

Ukázkovou galerii najdete na stránce Galerie fotografování
REZERVACE termínu na: satorivia@gmail.com nebo na tel. 603 448 373Celoroční focení

Foto balíček LIGHT…. 2 000 Kč

V rámci foto balíčku LIGHT spolu strávíme 30-40 minut focením a vy získáte 20 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Může jít o jógu (jsem jógová lektorka, mohu i poradit), portrétní, těhotenské nebo párového focení nebo focení vašich zvířecích miláčků. Na rodinné focení s dětmi doporučuji raději delší čas, alespoň jednu hodinu, aby se děti cítily dobře a nikdo nebyl ve stresu :).

Foto balíček BLUE…. 3 500 Kč

V rámci foto balíčku BLUE spolu strávíme 60-70 minut focením a vy získáte 30 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Může jít o jógu (jsem 9 let jógová lektorka, mohu i poradit a dohlédnout na správné provedení), portrétní, těhotenské nebo párového focení, i pro rodinu s dětmi.

Foto balíček ATELIÉR… 4 500 Kč

V rámci foto balíčku ATELIÉR spolu strávíme 60 minut focením a vy získáte 40 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Opět se může jednat o jakékoliv focení (portrét, jóga, těhotenské focení, páry, rodina…). Focení se uskuteční ve vybraném stylově zařízeném ateliéru (Boho styl, Industriální styl, vánoční, valentýnská výzdoba apod.).