Ceník

Ukázkovou galerii najdete na stránce Galerie fotografování

REZERVACE termínu na: satorivia@gmail.com nebo na tel. 603 448 373

Foto balíček LIGHT…. 1 500 Kč

V rámci foto balíčku LIGHT spolu strávíme 30 minut focením a vy získáte 20 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Může jít o jógu (jsem jógová lektorka, mohu i poradit), portrétní, těhotenské nebo párového focení nebo focení vašich zvířecích miláčků. Na rodinné focení s dětmi doporučuji raději delší čas, alespoň jednu hodinu, aby se děti cítily dobře a nikdo nebyl ve stresu :).

Foto balíček BLUE…. 2 500 Kč

V rámci foto balíčku BLUE spolu strávíme 60 minut focením a vy získáte 40 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Může jít o jógu (jsem jógová lektorka, mohu i poradit), portrétní, těhotenské nebo párového focení, i pro rodinu s dětmi.

Foto balíček ATELIÉR… 3 500 Kč

V rámci foto balíčku ATELIÉR spolu strávíme 60 minut focením a vy získáte 40 ks upravených fotografií ve vysokém rozlišení. Opět se může jednat o jakékoliv focení (portrét, jóga, těhotenské focení, páry, rodina…). Focení se uskuteční u mě v ateliéru nebo v jiném vybraném stylově zařízeném ateliéru (Boho styl, Industriál, vánoční apod., příplatek za rezervaci externího studia podle jejich ceníku)